Biedrība „LATVIJAS SENIORU KOPIENU APVIENĪBA” saņēmusi Rīgas domes Labklājības departamenta atbalstu projektam „Rīgas seniors Dobelē”

Rīgas domes Labklājības departaments 18. jūnijā atbalstījis mūsu ideju aktivizēt seniorus, veicināt savstarpējo sadarbību un sadraudzības pasākumā būt Dobelē rudenī Pētera Upīša dārzā ābolu laikā.

 

Ar pieteiktā projekta aktivitāti senioriem dosim iespēju apzināties, ka par viņiem domā kā piederīgiem sociālajai grupai, sniedz atbalstu.

Pasākuma laikā iesaistīsim dalībniekus mūsu apvienības aktivitātē un iesaistīsim jaunus biedrības locekļus.

Projekta pasākumā iesaistīsim visa dzimuma, vecuma un sociālās izcelsmes seniorus kopējā braucienā, dārza apmeklējumā, pieredzes apmaiņā un sadraudzības veicināšanā.

Pasākumā notiks sadraudzība, socializēšanās – saturīgi un aktīvi pavadīts brīvais laiks. Cienīsim viens otru, mācīsimies saprast atšķirīgos, īpašos. Kontaktu apmaiņa un nākotnes sadarbība.

 

Projektā iesaistītā mērķa grupa no Rīgas senioru NVO, mūsu kolektīvajiem biedriem. 

 Pieaicināsim savus biedrus no Alūksnes pensionāru apvienības un sadarbības partnerus no Dobeles pensionāru biedrības. Būs iespēja sadraudzēties, dalīties pieredzē un plānot nākotnes sadarbību. 

Projektam piešķirtā summa ir 1500.00 eiro.

Projekta pasākums paredzēts oktobrī. 

Projekta vadītāja L.Kalnāja

Informācijai

e-pasts 

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

.

Service by Chukmasoff