Sveiciens no Latvijas laukiem, Mazsalacas!

Ir pagājis liels laika sprīdis: no Rudens līdz Pavasarim. Labi, ka ziema nebija barga, vējš neskrēja logos, nebija tāda sniegputeņa, kas aizsistu muti ciet.

Atmiņu dārzos glabājās Jūsu ceļojums uz Mazsalacu, t.sk. arī pie mums, senioriem Mazsalacā.

Mēs jau bijām kā spārnos: lidot un lidot Rīgas virzienā! „Plāni bija kā Napoleonam”, bet pierādījās tieši tas pats kā vienmēr.. „čiks!”

Mazsalacas seniori pieturās vairāk vai mazāk kā kurš, pie mājas. Staigā, bet ne pārlieku.

Esam iepotēti pret Covid-19 un acīmredzot tas viss turpināsies mūža garumā, šobrīd tā ir pirmā pote.

Ja Jūs teiksiet, ka Jūs nē, es protestēšu!

 

Mazsalacas senioru biedrība uzrakstīja projektu Ziedot.lv,  Latvijas Valsts mežu (LVM) finansējumam. Nepieciešamība bija dabūt senioriem Amatu mājā datortehniku, vēl arī pierakstīju, ka stādīsim maija mēnesī pīlādžus.

Rotaļās un dejās izpausties nevarēs. Par to arī nedomājām. 

Projektu atbalstīja.

Domāju, ka šajā trakajā laikā atbalstīja konkrētas lietas, t.sk. arī apmācība ar datortehniku. Šis pasākums ir iepriecinošs. Piestrādāsim pie tā, ka kundzītes visas iemācīsies rīkoties ar tehniku un apgūs rakstus un audīs brīnišķīgas seģenes.

 

Es neaužu! Es esmu aizrāvusies ar keramiku, taisu bļodiņas un smērējos ar krāsām, mācos gleznot. Nav īsti skaidrs, kur to visu liks?!

Mūsu seniori kā visi citi aizraujas ar visādām lietām, kuras virmo gaisā, bet ir jau arī tas labums, ka Mazsalaca ir mazpilsēta ar “zaļo piesitienu”, dārziem. Gaidām pavasari. Pagājušajā pavasarī mans dzīvesbiedrs dārziņu iekārtoja uz balkona apmalēm un mūra sienas. Audzēja tomātus, lokus, salātus, gurķus un arī zirņus. Es varu pārdod ideju! (Joks)

Šogad, kad atbrauksiet, parādīšu kā tas izskatās!

Var jau būt, ka pavasarī aizlaidīsim uz Rīgu un kādā mežiņā nost no cilvēku acīm varēsim apgūt jaunākās dejas.

 

Turamies, esam Latvijas Zelta Fonds! Ar smaidu pa dzīvi! Neatkarīgi no laika un iedvesmas mēs esam viens otram vajadzīgi visā kopumā.

Sveiciens visiem Lieldienās! 

 

Ar cieņu, Sarmīte un Mazsalacas senioru biedrības “Atbalss” radošā

grupa.

Service by Chukmasoff