Seniorus dārza svētkos priecē rozes un Mocarts

Jūnija izskaņā, turpinot pasākumu ciklu ”Iepazīsim Kuldīgas ielas un cilvēkus” Kuldīgas novada senioru skolas dalībnieki satikās dārzā pie mūzikas skolotājas Stellas Pavlovičas.

Tikāmies, lai parunātu par “vēsturi, mūziku un rozēm.”                                                                                                                             Pasākumā īpašu noskaņu uzbūra ne tikai skaisti iekoptais dārzs un rožu smarža, bet arī klasiskās mūzikas skaņdarbi, kas priecēja sirdis un sniedza īpašu baudījumu. 

Krāšņās rožu šķirnes, kas košu uzplaukušas dārzā - Elīzei, Amadeus, Šopēns, Džezs – kļuva par iedvesmu visam pasākumam, mudinot mūziķus atskaņot skaņdarbus, kas tieša vai pastarpinātā veidā saistīti ar ziedu nosaukumiem.                                                                  

Mocarta mūziku atskaņoja vijolniece Alise Jaunbrūna, bet eifonists Rolands Stucers ieveda džeza skaņās. Skanot mūzikai Silvas Zālītes kapelas “Kā ir tā ir” izpildījumā, senioriem bija iespēja nesteidzīgi apskatīti dārzu un priecāties par atkal satikšanās prieku. 

                                                                                                                           “Vēl mājup ejot atcerējāmies vārdus, kurus rakstījis izcilais 16.gs. franču dzejnieks Pjērs Ronsārs: ”Mūs izglābj roze. Ne vairāk, ne  mazāk…” par sirsnīgo pasākumu saka Kuldīgas Senioru skolas vadītāja Ruta Orlova.

 

Pasākuma fotomirkļus skatīt 

sadaļā  „Galerijā”  „Kuldīgā seniorus priecē rozes un Mocarts”

Lasīts 305 reizes

Service by Chukmasoff