Biedrība „LATVIJAS SENIORU KOPIENU APVIENĪBA” palīdz Kuldīgas novada sociālās aprūpes nama “Valtaiķi” iedzīvotājiem

  1. maijā nodevām par noziedotāja AS “DelfinGroup” (Banknote) finansējumu iegādātos medicīnas tehniskos palīglīdzekļus.

Pēc līguma par mantu nodošanu Valtaiķos mums Kuldīgas novada sociālās aprūpes nams „Valtaiķi” direktore Gunita Bivbāne raksta:

„Kuldīgas novada sociālās aprūpes nams “Valtaiķi” darbinieku un klientu vārdā vēlas pateikties biedrībai “Latvijas senioru kopienu apvienība” par veikto dāvinājumu. 

Par AS „DelfinGroup” mērķziedojumiem aprūpes iestādei iegādāti dažādi medicīniskie palīglīdzekļi, kas atvieglos senioru dzīves apstākļus. 

Kopīgiem spēkiem tiek darītas labas lietas, un šāda veida atbalsts ir nozīmīgs. Ar domubiedru palīdzību pleca sajūta saglabājas ilgāku laiku, jo tā uzlabo iedzīvotāju dzīves kvalitāti un padara apkārtējo vidi pievilcīgāku.”

 

Par aprūpes namu Kuldīgas novada Sociālā dienesta mājas lapā lasām:

„Aprūpes nams “Valtaiķi” ir aprūpes iestāde, kas izveidota ar mērķi sniegt ilgstošus sociālās aprūpes pakalpojumus. Mūsu namā ir 45 klientu vietas. Uzņemam invalīdus un pensionārus. Ģimenes cilvēkiem piedāvājam kopīgu istabiņu. Ir iespēja uzņemt ar savām mēbelēm un sadzīves priekšmetiem. Ap aprūpes namu ir skaista un sakopta lauku vide.

 Aprūpes nams “Valtaiķi” atrodas Kuldīgas novadā, Rudbāržu pagastā, pie autoceļa Skrunda–Aizpute, un pie mums var ērti nokļūt no Skrundas, Aizputes, Kuldīgas, Liepājas un Rīgas. Autobusu pietura atrodas 10 m attālumā no parādes durvīm.

Klientus nodrošinām ar:

  • sociālo aprūpi, mājas un drošības sajūtu, darbinieku uzmanību, iespēju kontaktēties savā starpā un rast jaunus draugus;
  • vecumam un veselības stāvoklim atbilstošu pilnvērtīgu četrreizēju ēdināšanu;
  • neatliekamo medicīnisko palīdzību jebkurā diennakts laikā, ģimenes ārsta pakalpojumiem (nepieciešamības gadījumos konsultācijas pie speciālistiem), kā arī klientiem nepieciešamo ikdienas veselības aprūpi – medikamentiem un higiēnas piederumiem;
  • nepieciešamiem tehniskiem palīglīdzekļiem, atbilstoši funkcionālajam stāvoklim – ratiņiem, staigulīšiem un izpalīdzīgām sociālā darbinieka un aprūpētāju rokām, lai tiktu galā ar pašaprūpi, piedalītos pasākumos un nodarbībās un dodoties pastaigās;
  • elektroniski regulējamām funkcionālām gultām un pretizgulējuma matračiem imobiliem (gulošiem) klientiem.


Regulāri notiek dievkalpojumi, svinam Jāņus, Ziemassvētkus un Lieldienas. Notiek koncerti un teātra izrādes. Ir bibliotēka. Klientus apkalpo labi apmācīta un profesionāli sagatavota komanda, sirsnīgi un zinoši mediķi. Rūpējamies par tīrību, siltumu un kārtību. Var saņemt friziera, acu un ausu ārsta, masiera un pēdu aprūpes pakalpojumus.”

 

Priecājamies aprūpes nama direktorei Gunitai Bivbānei par sadarbību un ātro iespēju piegādāt senioriem nepieciešamo. Varējām nodot:

1.Diagnostiskie svari, 2.Skuveklis Braun 3. Manik. pedikīra komplekts Beurer 4. Kāju masāžas ierīce Beurer 5. Masāžas pārvalks krēslam Beurer 6.Kāju masāžas vanniņa Beurer 7. Elektrostimulators ceļgaliem un elkoņiem.

 Ziedojuma mantas vērtība summā 894,94 EUR ( astoņi simti deviņdesmit četri eiro un 94 eiro centu).

Pateicoties  AS „DelfinGroup” (Banknote) ziedojumam LSKA varējusi 2021. gadā iegādāties un nodot lietošanā senioru sociālai un medicīniskai aprūpei noderīgus inventāra priekšmetus Dobelē, Mazsalacā, Līvānos, Viļakā, Šķilbēnos, Aucē, Alūksnē, Subatē, Balvos, Talsos, Pļaviņā un Cēsīs. 

2022.gadā turpinām uzlabot reģionu senioru dzīves kvalitāti visā Latvijā.

Esam varējuši palīdzēt senioriem Kuldīgā, Valmierā, Ludzā un tagad arī Valtaiķos Kuldīgas novadā. 

Darbu turpinām un mūsu palīdzību drīz varēs saņemt Limbažu novada pansionāta iedzīvotāji. Turpinām palīdzēt senioriem novados.

Kuldīgas novada sociālās aprūpes nams “Valtaiķi” darbinieku un klientu vārdā vēlas pateikties biedrībai “Latvijas senioru kopienu apvienība” par veikto dāvinājumu. Par AS „DelfinGroup” mērķziedojumiem aprūpes iestādei iegādāti dažādi medicīniskie palīglīdzekļi, kas atvieglos senioru dzīves apstākļus. Kopīgiem spēkiem tiek darītas labas lietas, un šāda veida atbalsts ir nozīmīgs. Ar domubiedru palīdzību pleca sajūta saglabājas ilgāku laiku, jo tā uzlabo iedzīvotāju dzīves kvalitāti un padara apkārtējo vidi pievilcīgāku. Aprūpes nams atrodas Kuldīgas novadā, un tas sniedz ilgstošus sociālās aprūpes pakalpojumus 45 personām.  

Kuldīgas novada sociālās aprūpes nams „Valtaiķi” direktore Gunita Bivbāne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Service by Chukmasoff