16. novembrī notika tiešsaistes seminārs senioriem “Elektroniskais paraksts kā iespēja, kiberdrošība kā visu iespēju pamats”

Lai informētu seniorus par elektroniskā paraksta lietošanas priekšrocībām un sniegtu ieskatu kiberdrošības pamatjautājumos, 16. novembrī plkst. 13.00 Latvijas Senioru Kopienu Apvienība (LSKA) kopā ar autentifikācijas rīka Smart-ID izstrādātāju SK ID Solutions organizēja tiešsaistes semināru. Seminārā tika prezentēti šī gada novembrī veiktās aptaujas dati, kur seniori no dažādām Latvijas vietām novērtēja savas vispārējās zināšanas kiberdrošības jautājumos un elektroniskā paraksta lietošanā.

Semināra laikā gados vecākie sabiedrības locekļi tika ne vien izglītoti par šiem jautājumiem, bet arī informēti par dažādām nozares tendencēm, t.sk. elektroniskā paraksta plašo pielietojamību, kiberdrošības riskiem, ikdienas gaitās noderīgiem rīkiem. SK ID Solutions no savas puses informēja arī par senioru aptaujas rezultātiem, parādot to, kāda ir realitāte elektroniskā paraksta lietošanā Latvijas senioru vidū un kāda ir izpratne par kiberdrošības aspektiem – pieejas paroļu maiņu, saskaršanos ar viņu personīgo datu iegūšanu.

Seminārā piedalījās

Lilita Kalnāja, Latvijas Senioru Kopienu Apvienības valdes priekšsēdētājas vietniece;

Sanita Meijere, SK ID Solutions Latvijas filiāles vadītāja;

Ints Balodis, Video satura autors un resume.lv dibinātājs.

Interesenti varēja vērot pasākumu tiešsaistē: SK ID Solutions YouTube kontā un Latvijas Senioru Kopienu Apvienības Facebook kontā.

Šajā saitē ir pieejams semināra ieraksta video –https://www.youtube.com/watch?v=G6gAxGIjujs&t=1751s  

Lasīts 332 reizes

Service by Chukmasoff