Piedalījāmies pasākumā “Vai viegli atvērt sirdis ziedošanai?”

18.maijā NVO namā Rīgā, Ieriķu ielā,  notika  tīklošanās un pieredzes apmaiņas pasākums par ziedojumu piesaisti.

Tīklošanās un pieredzes apmaiņas pasākumā ar veiksmes un arī neveiksmes stāstiem par savu organizāciju darbību dalījās vairākas organizācijas. 

Pasākumu ievadīja Dzintars Koks, Apkaimju iedzīvotāju centra  NVO  atbalsta sektora vadītājs.

Pasākuma dalībnieku iepazīšanos un tīklošanos ļoti labi un aizrautīgi vadīja moderatore bija Ilze Zvejniece – Laumane. 

Visas sarunas bija ļoti interesantas un varējām gūt labu pieredzi:

  • „Ziedojumu piesaistes labās prakses piemēri” , stāstīja Karīna Pētersone, nodibinājuma „Bērnu slimnīcas fonds” projektu un komunikācijas daļas vadītāja.
  • „Ko nozīmē ziedot?”, ar pieredzi dalījās Laura Bulmane, biedrības “Latvijas Samariešu apvienība” brīvprātīgā darba koordinatore.
  • „Tu nekad neesi viens- ne uzvarās, ne zaudējumos”, par atbalstu Ukrainai stāstīja Ulvis Noviks, biedrības “Tavi draugi” dibinātājs. 
  • „Radoši finansējuma piesaistes veidi NVO sektorā”, biedrības „Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs” vadītāja Dzintra Zvejniece mūs iepazīstināja ar alūksniešu darbībām Ukrainas atbalstam džipu ziedojumu vākšanu un sabiedrības uzrunāšanu ziedot labiem mērķiem.
  • „Satori.lv ziedošanas kampaņu pieredzes stāsti”, ar  kampaņu radīšanas un ziedojumu piesaistes rezultātiem mūs iepazīstināja Antonija Skopa, biedrība “Ascendum” valdes priekšsēdētāja.
  • „Finanšu piesaiste neierobežotai izmantošanai – organizācijas pastāvēšanai un izaugsmei” biedrības “Centrs “MARTA”” vadītāja Iluta Lāce dalījās pieredzē ar ziedojumu piesaisti NVO darbam un par brīvprātīgo darbu.
  • „Ziedot pēc būtības, ne ziedošanas pēc” biedrības “Tev” pārstāvis Artūrs Kristlībs  stāstīja par mūsu iedzīvotāju lielo atbalstu Ukrainai, palīdzību bēgļiem, kas pie mums nonākuši kara dēļ.

Mums visiem bija interesanti skatīt arī daudzās biedrību prezentācijas.

Varējām iedvesmoties, tiekoties ar NVO, kuru darbs saistīts ar ziedojumu vākšanu un labdarību. 

Pasākumā tika atvēlēts laiks arī sarunu darbnīcai un tīklošanās iespējai neformālā gaisotnē – pie kafijas tases.

Paldies organizatoriem par ļoti saturīgo, labi organizēto pasākumu Rīgas NVO namā!

Lasīts 249 reizes

Service by Chukmasoff